nieruchomości mieszkania

rynek-pierwotny.net

Broker nieruchomości i kredytów

Poznaj nas bliżej!

 

Rynek-Pierwotny.Net to jedna z pierwszych firm na polskim rynku zajmująca się kompleksową obsługą inwestycji deweloperskich. Współpracujemy z deweloperami od momentu przygotowywania dokumentacji inwestycji, poprzez jej sprzedaż i pozyskiwanie kredytów hipotecznych dla jej mieszkańców, a kończymy na przekazywaniu lokali do celów użytkowych. Korzystając z Naszych usług masz pewność, że znamy daną inwestycję od podszewki i przeprowadzimy Cię bezpiecznie przez całą transakcję zakupu mieszkania czy też domu. Bezpłatnie uzyskamy dla Ciebie najlepsze warunki kredytu hipotecznego i przejmiemy na siebie wszystkie możliwe formalności.

Nasz zespół

Anna Oleksa

Anna Celmer

Koordynator Sprzedaży na Olsztyn,
Specjalista ds. Kredytów Mieszkaniowych

+48 661 662 611

golden_line_profil

W branży nieruchomości i kredytów działa od 2014 roku. Ukończone studia na kierunku ekonomia menadżerska i doradztwo finansowe, praca jako doradca kredytowy oraz liczne szkolenia z zakresu rynku nieruchomości umożliwiają jej szersze spojrzenie na tę tematykę zarówno od strony finansowej, jak i technicznej. Klientom dają natomiast pewność bezpieczeństwa przeprowadzonej transakcji – od zakupu nieruchomości po jej skredytowanie. Swoim doświadczeniem dzieli się z młodszymi stażem współpracownikami. Przy obsługiwanych przez Brokera nowych inwestycjach deweloperskich Ania odpowiada za przygotowanie opisu inwestycji oraz graficzne przedstawienie nowych projektów –wizualizacje mieszkań i budynków. Współpracownicy doceniają ją za kreatywność oraz inteligencję emocjonalną.

W wolnych chwilach chętnie oddaje się gotowaniu oraz dobrej książce.

Anna Mierzwa

Doradca Klienta

+48 661 906 611

Zaczęła swoją pracę w firmie w 2017 roku . Jest studentką psychologii w biznesie. Praca w tej branży motywuje ją do rozwijania swoich umiejętności oraz zgłębiania wiedzy na temat nieruchomości. Ania jest osobą otwartą ,wiec relacje międzyludzkie nie stanowią dla niej żadnego problemu, z łatwością potrafi zrozumieć potrzeby Klientów.

W pracy największą radość sprawiają jej rozmowy z Klientami oraz możliwość rozwoju zawodowego jak i osobistego. Po pracy spędza czas aktywnie, na siłowni lub jeżdżąc na rolkach . Wiele czasu poświęca nauce języków obcych oraz psychologii. 

Anna Oleksa

Marcin Kurach

Specjalista ds. kredytów mieszkaniowych

+ 48 698 741 314

Marcin to specjalista z zakresu kredytów, który pomaga klientom przede wszystkim w pozyskaniu finansowania na zakup wymarzonego mieszkania lub domu. W branży nieruchomości i kredytów działa od 2013 roku. Studia wyższe, oraz liczne szkolenia z zakresu rynku nieruchomości i kredytów hipotecznych, pozwalają mu na kompleksową obsługę klientów w zakresie wyboru odpowiedniej nieruchomości i sfinansowania jej zakupu. Dzięki temu, zapewnia nabywcom profesjonalne przeprowadzenie transakcji – od bezpiecznego nabycia nieruchomości, poprzez sprawne sfinansowanie zakupu kredytem.

Przy obsługiwanych przez RYNEK-PIERWOTNY.NET elbląskich inwestycjach deweloperskich, Marcin odpowiada za współpracę z bankami udzielającymi klientom Dewelopera EL INVEST kredytów mieszkaniowych, oraz kontaktem z bankiem prowadzącym na rzecz obsługiwanego przez nas Dewelopera mieszkaniowe rachunki powiernicze.

Marcin Kurach chętnie też dzieli się swoim doświadczeniem, przekazując innym wiedzę na temat finansowania budowy i zakupu nieruchomości. Udziela wyczerpujących odpowiedzi na pytania i wyróżnia się swoją dyspozycyjnością.
W wolnych chwilach oddaje się swoim pasjom związanym z motoryzacją, podróżami i filmem.

Piotr Kaczmarczyk

Menedżer Sprzedaży Inwestycji Deweloperskich

+48 661 411 611

golden_line_profil

Założyciel firmy RYNEK-PIERWOTNY.NET. Z jego pasji do mieszkaniowego rynku pierwotnego zrodziła się misja profesjonalnej, kompleksowej obsługi branży deweloperskiej. Doświadczony praktyk, uczestnik wielu seminariów i szkoleń z zakresu rynku nieruchomości i bankowości hipotecznej. W zespole Broker zajmuje się kontaktem z inwestorami oraz przygotowywaniem procesu finansowania i sprzedaży inwestycji. Nadzoruje pracę zespołu i wspiera innych swoim doświadczeniem.

Po pracy Piotr wybiera spacer lub rower oraz dobrą muzykę i VSOP. Przez współpracowników ceniony jest za profesjonalizm oraz umiejętność zarządzania zespołem przy jednoczesnym zachowaniu partnerskiego podejścia.

Rynek-pierwotny.net

Korzystając z Naszych usług masz pewność, że znamy daną inwestycję od podszewki i przeprowadzimy Cię bezpiecznie przez całą transakcję zakupu mieszkania czy też domu. Bezpłatnie uzyskamy dla Ciebie najlepsze warunki kredytu hipotecznego i przejmiemy na siebie wszystkie możliwe formalności.

Kontakt z nami

RYNEK-PIERWOTNY.NET
al. Sikorskiego 19/117, 10-088 Olsztyn

+48 661 662 611