nieruchomości mieszkania

Obsługa prawna transakcji

Bezpieczne od dewelopera

Obsługa prawna i organizacyjna transakcji

 

Nasza firma postanowiła skupić się na transakcjach przeprowadzanych na rynku pierwotnym nieruchomości. Zawsze staramy się być profesjonalistami, dlatego Nasze wszystkie działania oraz plany rozwoju skierowane są właśnie w tym kierunku. Deweloperzy z którymi współpracujemy dają Nam możliwość uczestniczenia w przygotowywaniu inwestycji deweloperskiej od samego początku. Jesteśmy z nimi od momentu zakupu działki, aż do podpisywania umów przenoszących prawo własności na nowych mieszkańców. Sami przygotowujemy dokumentację inwestycji, sporządzamy karty lokali i wizualizacje oraz prowadzimy biuro sprzedaży.

Dlatego jeśli zdecydujesz się na zakup nieruchomości na rynku pierwotnym, pomożemy Ci bezpiecznie przejść przez cały mechanizm transakcji .

Odpowiemy Ci na pytania czym jest prospekt informacyjny, umowa deweloperska czy też rachunek powierniczy. Pomożemy Ci skompletować wszystkie dokumenty od dewelopera potrzebne do zaciągnięcia kredytu hipotecznego. Więc jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące rynku pierwotnego zapraszamy do Naszego biura.

Rynek-pierwotny.net

Korzystając z Naszych usług masz pewność, że znamy daną inwestycję od podszewki i przeprowadzimy Cię bezpiecznie przez całą transakcję zakupu mieszkania czy też domu. Bezpłatnie uzyskamy dla Ciebie najlepsze warunki kredytu hipotecznego i przejmiemy na siebie wszystkie możliwe formalności.

Kontakt z nami

RYNEK-PIERWOTNY.NET
al. Sikorskiego 19/117, 10-088 Olsztyn

+48 661 662 611